fbpx
×

Błąd

Kategorii nie znaleziono

Korzystaj z Biblioteki Formacji, gdzie znajdziesz seminaria oraz inne materiały przygotowane z myślą o wspólnotach.
Seminarium o Wspólnocie (on-line) trwa 7 tygodni, uczestnicy pracę z podręcznikiem rozpoczynają po pierwszej katechezie 9 października. Zarejestruj się już teraz, aby otrzymać bezpłatne materiały wideo i podręcznik uczestnika w formie papierowej lub PDF.

Zapisz sięTransmisje w soboty od godz. 19.00

Rekolekcje w diecezjach

Ostatnie wsparcia

Anna Smyk
50.00zł 12 months temu
Anonim
100.00zł 1 year temu
2021-08-23
O czym warto pamiętać tej jesieni i jakie propozycje przygotował dla nas Krajowy Zespół Koordynatorów?

Zbliża się nowy rok formacyjny. Odpowiedzialni w diecezjach i we wspólnotach już rozeznają działania na najbliższe miesiące. Wiele wspólnot planuje Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy w swoich parafiach oraz Seminarium Uzdrowienia Wewnętrznego.

Wśród niepokojów wywołanych zagrożeniem pandemicznym panuje tendencja, aby nie ustawać w formacji przy jednoczesnym zabezpieczaniu działań i łatwej możliwości przejścia na tryb on-line. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami na tę jesień.
2021-07-25
Zapraszamy do zakupu nowego numeru Zeszytów Odnowy w Duchu Świętym. Drugi numer poświęcony jest naszym duchowym Przewodnikom.
2021-04-14
Czas pandemii i izolacji nie musi być czasem smutku, znudzenia czy stagnacji, wręcz przeciwnie! Możemy wykorzystać go na pracę nad swoim sercem, by nauczyć się jak współpracować z łaską w nas samych.
2021-11-08
Zapraszamy na Ogólnopolską edycję Internetowej Szkoły Proroka. Nowe filmy w każdy poniedziałek.
2021-08-27
Pierwsze spotkanie Służby Odnowy Rodzinom (SOR) odbędzie się w Częstochowie bezpośrednio po zakończeniu XXV Ogólnopolskiego Czuwania (25 września). SOR ma być ciałem budującym jedność i łączącym wszystkie posługi małżeństwom i rodzinie. Wyrazem tej jedności będą charyzmatyczne rekolekcje dla małżeństw w Licheniu, na których posługujący będą angażować się w warsztaty i bloki rekolekcyjne. Pragniemy stanąć razem w posłudze i prosić Ducha Świętego, aby ożywiał rodziny.
2021-04-14
W dniach 23-25 kwietnia Europejski tymczasowy zespół koordynujący organizuje pierwsze europejskie spotkanie na Zoom, aby przygotować pierwszą oficjalną europejską Kontynentalną Służbę Komunii CHARIS. Niespodzianką był skład pierwszej Międzynarodowej Służby Komunii CHARIS w 2019 roku. Dwaj przedstawiciele z kontynentu europejskiego, Paolo Maino i Etienne Mellot, musieli pracować na szczeblu europejskim: stworzyć europejski przejściowy zespół koordynujący, pomóc w tworzeniu Krajowych Służb Komunii oraz przygotować Europejską Służbę Komunii. Wszystko zgodnie z pierwszym statutem CHARIS, przedstawionym przez Watykan w 2018 roku.
2021-08-26, Renata Kopeć
Wrocławska Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na weekend ewangelizacyjny...

Zeszyty Odnowy w Duchu Świętym