fbpx

Kampanie

Fundacja KZK

Fundacja Krajowego Zespołu Koordynatorów Katolickiej Odnowy w Duchu Świętym (KZK) pełni rolę służebną wobec koordynatorów diecezjalnych i wspólnot charyzmatycznych w Polsce. Do 2018 roku głównym zadaniem Fundacji było organizowanie Ogólnopolskiego Czuwania na Jasnej Górze oraz mniejszych wydarzeń, które przez ostatnie 2 lata z powodu pandemii zostały zawieszone.

Wolą Krajowego Zespołu i nowej Rady KZK było przejście na nowy poziom i postawienie na profesjonalizm, aby głoszenie Dobrej Nowiny o tym, że Jezus żyje mogło trafić jak najdalej. W związku z tym od 2019 roku Fundacja zatrudnia 2 osoby, zajmuje się wydawaniem Zeszytów Odnowy w Duchu Świętym, tworzy formację dla wspólnot, wspiera nowe diakonie krajowe, tworzy przestrzeń dostosowaną do obecnych czasów, aby propagować chrzest w Duchu Świętym w całym Kościele, budować jedność, ewangelizować i służyć ubogim. Potrzeby są duże ale wierzymy, że podejmowane dzieła są dziełami Bożymi i Pan się o nie zatroszczy.

Kwota potrzebna do uregulowania zobowiązań finansowych do końca roku 2021 to 80 tys.
Za wszystkie ofiary Bóg zapłać!


Zeszyty Odnowy w Duchu Świętym

Wesprzyj dzieło Zeszytów Odnowy w Duchu Świętym

Zeszyty Odnowy w Duchu Świętym są oficjalnym pismem formacyjnym Katolickiej Odnowy i liczą przeszło 27 lat. Dokładamy starań, aby rozwijać to dzieło. W 2020 roku zmieniliśmy szatę graficzną, natomiast w 2021 przenieśliśmy redakcję do Lublina, stworzyliśmy własny sklep oraz wersję elektroniczną Zeszytów. Przed nami jeszcze wiele pracy.

Złożona sytuacja pandemiczna sprawiła, że z rynku wydawniczego wycofało się wiele tytułów również tak poczytne pozycje jak ,,Szum z nieba". Wiemy, że raz zawieszony tytuł już więcej nie powróci. Spadek liczby wydarzeń i spotkań wspólnot przełożył się również na liczbę sprzedawanych Zeszytów i stawia pod znakiem zapytania dalsze losy tytułu. Na szczęście dzięki darczyńcom możemy wspólnie kontynuować to dzieło.

Aby Zeszyty mogły funkcjonować w kolejnym roku potrzebujemy jeszcze 26 tys. zł. na pokrycie kosztów takich jak zatrudnienie redaktora naczelnego, pokrycie zobowiązań wobec autorów, dokonanie korekty, składu i i.in.

Katolicka Szkoła Uwielbienia

Wesprzyj Krajową Diakonię Katolickiej Szkoły Uwielbienia - Warsztaty “Wypłyń na głębię uwielbienia”

Organizujemy bezpłatne warsztaty online, podczas których będziemy zgłębiać temat uwielbienia. Spotkania będą odbywać się na platformie ZOOM (5 spotkań), kolejne spotkania odbędą się w realu, do tego czasu pragniemy wydać nowoczesne podręczniki uczestnika, które będą służyć wspólnotom w Polsce i za granicą.

e-Prenumerata

40PLN/1 rok

Prenumerata dotyczy dostępu do internetowego kwartalnika Zeszyty Odnowy w Duchu Świętym na rok 2021.

CZYTAJ ARTYKUŁY

"Zeszyty Odnowy w Duchu Świętym" powstały w 1994 r., jako pismo formacyjne dla grup modlitewnych. Były czytane przez ludzi, którzy chcieli świadomie i odpowiedzialnie przeżywać swoją wiarę i prowadzić innych do Jezusa.

Twoje konto w Bibliotece Formacji

Nie masz aktywnych subskrypcji

Ostatnie wsparcia

Anna Smyk
50.00zł 12 months temu
Anonim
100.00zł 1 year temu