fbpx

Nowa Redakcja Zeszytów Odnowy w Duchu Świętym!

Kochani Czytelnicy!
"Zeszyty Odnowy w Duchu Świętym" powstały w 1994 r., jako pismo formacyjne dla grup modlitewnych. Były czytane przez ludzi, którzy chcieli świadomie i odpowiedzialnie przeżywać swoją wiarę i prowadzić innych do Jezusa. Stały się przestrzenią wymiany myśli, dobrych praktyk we wspólnotach, a przede wszystkim ogłaszania w świadectwach, jak Bóg działa z mocą w naszym życiu.

27 lat to poważny wiek i dobry czas by wyciągnąć wnioski z doświadczenia, a także popatrzeć w przyszłość. Wdzięczni wszystkim, którzy tworzyli przez lata to dzieło, zapraszamy Cię na nowy etap naszej historii. Wierzymy, że nasze Zeszyty, jako oficjalne narzędzie formacji wspólnot katolickiej Odnowy w Polsce, mają wpływ na życie i funkcjonowanie wielu z nas. 

Mamy nadzieję, że poruszane treści pomogą nam budować jedność i braterskie relację w tym przepięknym strumieniu łaski jakim jest Odnowa. Pragniemy by z każdym kwartałem i kolejnym numerem nowych Zeszytów, który weźmiesz do rąk, jedność w Odnowie była coraz głębsza. Chcemy to osiągnąć przez dzielenie się wspólną wizją mówiącą: kim jesteśmy i dokąd idziemy, szanując przy tym autonomiczność każdej wspólnoty. Na naszych łamach będziemy uczyć się jak: wspólnie uwielbiać Pana, ewangelizować z mocą, wychowywać nowych uczniów Jezusa, dzielić się dobrem, które dzieje się w naszych wspólnotach.

Zachęcamy Cię już teraz do tego by wysyłać nam relację i świadectwa, 
którymi będziemy się wzajemnie inspirować. Zależy nam, by publikowane materiały były wsparciem dla pasterzy, koordynatorów, liderów i animatorów harmonijnie rozwijających się wspólnot. Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami zamówienia prenumeraty dla Ciebie i Twojej wspólnoty na www.sklep.odnowa.org


Redaktor naczelny
Ks. Krzysztof Krzaczek

Katolicka Szkoła Uwielbienia - Psalmy (formacja on...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://odnowa.org/

e-Prenumerata

40PLN/1 rok

Prenumerata dotyczy dostępu do internetowego kwartalnika Zeszyty Odnowy w Duchu Świętym na rok 2021.

CZYTAJ ARTYKUŁY

"Zeszyty Odnowy w Duchu Świętym" powstały w 1994 r., jako pismo formacyjne dla grup modlitewnych. Były czytane przez ludzi, którzy chcieli świadomie i odpowiedzialnie przeżywać swoją wiarę i prowadzić innych do Jezusa.

Twoje konto w Bibliotece Formacji

Nie masz aktywnych subskrypcji

Ostatnie wsparcia

Anna Smyk
50.00zł 12 months temu
Anonim
100.00zł 1 year temu